Kombi servis eğitimi devam ediyor

kombi servis kursu

Kombi servis eğitimi vermeye devam ediyoruz. Kombi kurslarımız İstanbul / Avcılar’da uygulamalı olarak yapılmaktadır. Kombi teknik servis eğitimlerimize 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Kombi servis eğitimi sonunda Milli eğitim gaz yakıcı cihazlar teknik servis sertifikası sınavına girecek.  Kombi tamir sertifikası için sınavda başarılı olanlara meslekleri ile alakalı Milli eğitim belgesi verilecek.

Kombi ustası olmak ve kombi servisi olarak hayat boyu çalışmak için bizden kombi servis eğitimi almanız yeterli olacak. Eğitim sonunda kombi eğitimi kursiyerlerimize sahada teknik destek vermeye devam ediyoruz. Kombi kursu öğrencilerimiz her sene yaz sezonu başlangıcına doğru klima servis eğitimi alarak bir altın bilezik daha kollarına takıyorlar. Bu şekilde hem yaz hemde kış aylarında para kazanmış oluyorlar.

Kombi eğitimlerimizde petek temizleme ve kalorifer temizliği kursuda verilmektedir. Petekleri makinalı ve makinasız nasıl yakındığını anlatmaktayız. Kombi tamir eğitimlerimize herkesi bekleriz.

Comments are Closed