Etiket: kombi servis kursu

 

Kombi kursları

Son zamanlarda kombi kursları türemeye başladı. Milli eğitim yetkileri olmadığı halde kombi eğitimi yaptıklarını iddia eden kişiler internetten çıkmaya başladı. Kombi kursu verdiğini iddia eden bu kişilerden milli eğitim yetkilerinin olup olmadığını mutlaka sorun.

Bizden alacağınız kombi eğitimi ile Milli eğitim gaz yakıcı cihazlar teknik servis sertifikasına sahip olacaksınız. Kombi kursları incelediğinizde bizden başka hiç kimsenin sertifika sınavı yapamadığını göreceksiniz.

Kombi kursları ararken aklınız karışıyorsa bizi arayarak danışa bilirsiniz. Kombi eğitimi uzmanlarımız aklınızı takılan her konuda yardımcı olacaktır.

Herkes kombi eğitimi vermeye başladı

İlk kombi eğitimini vermeye başladığımızda sektördekilere çok garip gelmişti. Uzun yıllar oldu kombi kursiyerlerimizin sayısı binleri geçti. Türkiye genelinde kombi eğitimi almaya İstanbul’a gelenlerle beraber yurt dışından da kombi eğitimi almak için bize ulaştılar. Şimdiler de bakıyoruz kombi servisleri kombi eğitimi vermeye yelteniyor 🙂 Kombi servisinde müşterileri mağdur eden kombi servisi çalışanları akıllarınca kombi eğitimi vererek kazanç elde etmeye çalışıyor.