Etiket: kombi kursları

 

Kombi kursları

Son zamanlarda kombi kursları türemeye başladı. Milli eğitim yetkileri olmadığı halde kombi eğitimi yaptıklarını iddia eden kişiler internetten çıkmaya başladı. Kombi kursu verdiğini iddia eden bu kişilerden milli eğitim yetkilerinin olup olmadığını mutlaka sorun.

Bizden alacağınız kombi eğitimi ile Milli eğitim gaz yakıcı cihazlar teknik servis sertifikasına sahip olacaksınız. Kombi kursları incelediğinizde bizden başka hiç kimsenin sertifika sınavı yapamadığını göreceksiniz.

Kombi kursları ararken aklınız karışıyorsa bizi arayarak danışa bilirsiniz. Kombi eğitimi uzmanlarımız aklınızı takılan her konuda yardımcı olacaktır.

Kombi Eğitimi almak için doğru adres

Kombi eğitimi almak için en doğru yerdesiniz. Kombi tamiri öğrenmeye karar verdiniz ve google da aramaya başladınız. Abuk sabuk sitelerde kombi eğitimi verdiğini iddia eden tipler göreceksiniz. Kafanız karışmadan size sitemizi yazıyorum www.kombiegitimi.com bu sitede tüm referans ve belgelerimizi görebilirsiniz. Uzman kombi eğitmenlerimizin referansları ile beraber bizden kombi eğitimi almış firmalarıda görebilirisiniz. Kombi servis eğitimlerimize bekliyoruz.